Напередодні свята Різдва Христового в рамках клубу за інтересами "Натхнення" запрацювала різдвяна майстерня. Виготовлення Вертепу і янголяток стало продовженням бесіди про атрибути свята — вертеп, Різдвяну зірку , вистави, ярмарки, пісні, колядки, різдвяні вінки, ялинки тощо
субота, 23 грудня 2023 р.
неділя, 10 грудня 2023 р.
субота, 9 грудня 2023 р.
Микола Хвильовий: 130 років
#тижденьчитання2023 #бутисвоїми
Микола Хвильовий:130 років від дня народження. Український прозаїк, поет, публіцист, один з основоположників української прози.
Центральною для Хвильового була проблема історичного буття України, української культури. І він бачив порятунок лише в тому, щоб заперечити москвофільські тенденції частини тогочасних літераторів. Окрім цього Хвильовий відкрито проповідував орієнтацію на Європу, на стилі та напрями європейського мистецтва.
У 1925 році він висунув гасло "Геть від Москви!", вважаючи, що для творення своєї власної культури Україна має відмовитись від копіювання російської культури за "московським шаблоном".
Флешмоб з декламування уривку твору.
#тижденьчитання2023 #бутисвоїми
Презентація книги
Галиною Гуральник
"Треба в будь-якій ситуації знайти щось таке, з чого можна порадіти".
Ця цитата із твору "Поліанна" Елеонор Портер. Надзвичайно полюбляю цю книгу, адже її героїня навчає всіх навколо не сумувати, а шукати найменший привід для того, щоб радіти. Тим дорослим, кому я порадила цю книгу, вона також сподобалася.
Ви ще не знайомі з Поліанною? Тоді обов'язково прочитайте. Впевнена, що знайдете для себе багато цікавого і по-іншому будете реагувати на неприємні ситуації, які трапляються у житті.
Хто вже знайомий із цією книгою, поділіться враженнями у коментарях.
середа, 6 грудня 2023 р.
вівторок, 5 грудня 2023 р.
#тижденьчитання2023 та #бутисвоїми.
Наймолодші користувачі виявили бажання протягом всеукраїнського тижня читання зануритись в один з найпопулярніших жанр золотої скарбниці усної народної творчості, що розкриває безмежний світ людської уяви, полонить серця дітей і дорослих - українські народні казки. Щодня ми будемо знайомитись з українською казкою , адже це величезне джерело досвіду і мудрості попередніх поколінь.
субота, 25 листопада 2023 р.
День па́м'яті жертв голодомо́ру — щорічний національний пам'ятний день в Україні. В рамках клубу за інтересами "Натхнення" пройшла година творчості "Пам'ятаємо. Єднаємось. Переможемо." з нагоди 90-ї річниці цієї страшної трагедії. Члени клубу виготовили свічки пам'яті. Також долучились до акції "Запали свічку" та поклали квіти до пам'ятного знаку жертвам Голодомору.
вівторок, 21 листопада 2023 р.
День Гідності та Свободи
Сьогодні в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Спільно з сільським будинком культури провели бесіду з користувачами "Вільні творять майбутнє" та переглянули відеопрензентацію
пере
понеділок, 13 листопада 2023 р.
В рамках клубу за інтересами "Натхнення" пройшла година творчості "Країна Казкарія". Учасники клубу мандрували стежками улюблених казок і стали трішки чарівниками, коли виготовляли казкових героїв Попелюшку з Принцем і наряджали їх у незчайне вбрання.
28 жовтня 1944року останній гітлерівський окупант залишив українську землю. Українці стали одним з найбільш постраждалих народів під час Другої світової війни . До 79-ї річниці визволення України у Волиці проведено мітинг- вшанування "Пам'ять серця нетлінна ". Хвилиною мовчання вшанували усіх полеглих у війні 1939- 1945 років, а також наших новітніх Героїв теперішньої війни. До присутніх звернулися директор ТОВ "Волиця " Василь Кравчук і заступник голови ветеранської організації Володимир Поліщук. По закінченні мітингу відбулося покладання квітів до підніжжя пам'ятника полеглих воїнів-односельчан у роки Другої світової війни.
27 жовтня в Україні відзначають День української мови і писемності. А за православним календарем – це день вшанування пам’яті преподобного Нестора Літописця - автора найдавнішого літопису України, укладеного на початку 12-го століття, «Повісті врем’яних літ». Цей твір є головним джерелом вивчення стародавньої історії України і саме з «Повістю врем’яних літ» пов’язують початок історії української літератури.